Kruszywa dla przedsiębiorstw oraz indywidualnych klientów

Mieszanka drogowa frakcja 0-31,5 mm

 

Idealne kruszywo na podbudowy dróg, utwardzenia dróg, stabilizacje terenów, podbudowa pod kostkę lub nawierzchnie asfaltowe, utwardzenia pod posadzki, utwardzenia placów, podjazdów.
Stosowana może być zamiast tłucznia drogowego, gruzu betonowego lub innych kruszyw

Mieszanka drogowa  jest to 100% czysta wyprodukowana mieszanka drogowa bardzo dobrze zagęszczana.

Spełnia normy podbudowy

 

Kruszywo ceglano-betonowe

 

Kruszywo z tych dwóch materiałów w jednej mieszance otrzymujemy korzyści zarówno cegły, jak i betonu. Kruszywo ceglano-betonowe wykazuje większe parametry wytrzymałościowe jako materiał do podbudowy powierzchni niż ma to miejsce w przypadku materiałów nieprzetworzonych.

Znajduje swoje zastosowanie w większych inwestycjach jako utwardzenie terenu pod budowę placów, parkingów, dojazdów, chodników, ale z powodzeniem można go stosować podczas naprawy nieutwardzonej nawierzchni dróg, idealnie uzupełnia dziury i ubytki drogowe, ponieważ przepuszcza wodę. Stosuje się go w mniejszych inwestycjach prywatnych do podjazdów, alejek ogrodowych i chodników na terenie działki.

W swojej ofercie posiadamy różne frakcje tego kruszywa

 

Kruszywo wapienne

Tłuczeń wapienny jest materiałem budowlanym pochodzenia naturalnego, który dzięki parametrom znajduje swoje zastosowanie przy budowie podjazdów także pod kostkę brukową, utwardzenia dróżek przy domu i ogrodzie, ale także jako kruszywo ozdobne.  Tłuczeń dzięki stosunkowo niższej cenie i zachowaniu deklarowanych właściwości użytkowych (DWU) z powodzeniem może zastąpić żwir czy grysy.

Kruszywo wapienne oraz mieszanki wapienne 0-32mm czy 0-63mm nadaje się na podjazd. A jeśli nie planujemy zastosować kostki brukowej jako nawierzchnia, to skała wapienna może także być potraktowana jako kruszywo ozdobne.

W swojej ofercie posiadamy frakcje 0/31,5 oraz 4/31,5

kruszywo betonowe

Kruszywo betonowe stosowane jest jako podbudowa pod drogi, parkingi, podjazdy, kostkę brukową.

Dzięki wysokiej wytrzymałości na ściskanie, kruszywo betonowe można stosować jako umocnienie gruntu – nadaje się na wierzchnią warstwę dróg dojazdowych, parkingów czy placów.

W swojej ofercie posiadamy różne frakcje tego kruszywa

Kruszywo granitowe

Zastosowanie kruszyw granitowych to podstawa dobrej podbudowy pod każdą nawierzchnię jest to gwarancją wieloletniego użytkowania, bez konieczności napraw czy wręcz wymiany.

Kruszywa przeznaczone do budowy dróg, stabilizacji mechanicznej i produkcji związanych i niezwiązanych hydraulicznie mieszanek drogowych itp.

W swojej ofercie posiadamy różne frakcje tego kruszywa.

PHU AGROPASZ

 ul. Jankowska 6
62-100 Wągrowiec

NIP: 673-16-90-608
REGON: 302735311

logo agropasz
  692 154 365 - Tadeusz Linkiewicz
  606 298 119 - Bartosz Paszek
  668 397 540 - Weronika Rychlewska

agropasz@vp.pl
Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest PHU AGROPASZ z siedzibą w Wągrowcu przy ul. Jankowska 6.
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Wysyłając formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.